TLE Verenigingsoverzicht per januari 2019

TTV Flash Locatie  Tafeltenniscentrum "Flash"; Bekerakker 11a; Eindhoven          
      Telefoon : 040-2428468, Internetsite : www.ttvflash.nl          
                       
Wedstrijdsecretaris : Brigitte Baptiste, Priamuslaan 19, 5631 AZ Eindhoven          
    Telefoon : 06-15860561, Emailadres : tle-secr@ttvflash.nl        
                       
  Speelavond:   team 1: Klasse 2     team 2: Klasse 3     team 3: Klasse 3    
alle teams:     Andrei Terechko A   Rene van Bree C   Joost v.d. Buijs A  
donderdag 20.00 uur      06-45303618        06-38329681        0499-474331    
         flash1@ttle.nl        flash2@ttle.nl        flash3@ttle.nl    
      Timon Zijnge C   Henk Eisema B   Maarten van Arkel C  
      Peter Huisken B   Harry Vromans A   Heinz Falkus B  
Digitaal:     Marius Boamfa B   Twan Verhoeven D   Luat Do D  
alle teams                      
        team 4: Klasse 3     team 5: Klasse 4     team 6: Klasse 4    
Wasgelegenheid:    Roger Jansen B   Jack Schalkwijk C   Kees Schalk D  
ja        06-29179057        06-44768285        06-27540450    
         flash4@ttle.nl        flash5@ttle.nl        flash6@ttle.nl    
      Willem Peters A   Hans Knapen C   Chris Hendriks D  
      Hein Rutjes A   Han v.d. Zijden D   Jan Berkers E  
      Wim den Hollander A   Ali Caliskan C   Henri Slootjes E  
      Henri Tegenbosch A              
      Patrick v.d. Toorn-Vrijthof A              
      Kyo van Gastel C              
      Rene Bertrams C              
      Henk v.d. Tillaart C              
                       
        team 7: Klasse 7     team 8: Klasse 8     team 9: Klasse 8    
      Maarten v.d. Bosch E   Frank de Jong F   Lex Eijkelenkamp F  
         06-44552392        06-53650733        040-2122469    
         flash7@ttle.nl        flash8@ttle.nl        flash9@ttle.nl    
      Ines Thijssen G   Jaap den Hollander F   Robert v.d. Boogaart G  
      Wim Kurvers F   Danielle Meeuwen E   Anja Creemers F  
      Brigitte Baptiste F   Sjan van Alem E   John Benita H  
            Linda Dieks G        
                       
        team 10: Klasse 9                
      Karel Vermeir H              
         040-2419153                
         flash10@ttle.nl                
      Richard van Leeuwen G              
      Piet Renken H              
      Hamid Bonakdar H              
      Harrie theelen H              
      Saleh Salayma H              
      Marielle van Aubel-Schoffelen H              
                       
        Let op: categorie gewijzigd !