Standenlijst Ereklasse
Team Sp Wi Ge Ve Pn Voo Teg
1 Taveres 1 20 18 2 0 38 154 46
2 Renata 1 20 17 2 1 36 145 55
3 de Wiekslag 1 20 13 4 3 30 124 76
4 High Tech Campus 1 20 10 2 8 22 110 90
5 Stiphout 1 20 9 2 9 20 103 97
6 JCF 1 20 8 4 8 20 98 102
7 ANB Administraties 1 20 5 4 11 14 84 116
8 Geenhoven 1 20 6 0 14 12 79 121
9 ECVA 1 20 5 2 13 12 69 131
10 de Wiekslag 2 20 2 4 14 8 68 132
11 Flash 1 20 3 2 15 8 66 134
Achtkamplijst Ereklasse
Naam Team Gsp Gew Achtkamp EigenPerc Aantal Cat
1 Gerard van Dongen Renata 1 60 59 879,5 98,33 20 *
2 Jan Schenkelaars Renata 1 54 48 743,7 88,89 20 *
3 Petro v.d. Bos High Tech Campus 1 57 48 729,3 84,21 20 *
4 Toine Verhoeven de Wiekslag 1 51 39 616,5 76,47 20 A
5 Bart Mangnus Taveres 1 36 35 614,9 97,22 20 *
6 Tim van Hoof Stiphout 1 60 40 596,3 66,67 20 A
7 Anthony v.d. Burgt de Wiekslag 1 39 34 584,8 87,18 20 *
8 Toon van Mierlo JCF 1 60 39 581,4 65,00 20 A
9 Henk Mangnus Taveres 1 36 32 562,2 88,89 20 *
10 Rob den Otter JCF 1 51 33 521,7 64,71 20 A
11 Yoran Brondsema Taveres 1 30 27 493,0 90,00 20 *
12 Tuur van Gestel ANB Administraties 1 51 31 490,1 60,78 20 A
13 Joop Hermsen de Wiekslag 2 57 31 471,0 54,39 20 A
14 Willy van Vroenhoven ECVA 1 27 25 463,0 92,59 20 *
15 Loek van Hal High Tech Campus 1 51 28 442,6 54,90 20 A
16 Kevin Paarhuis Taveres 1 30 24 438,2 80,00 20 *
17 Marc v.d. Boom Geenhoven 1 33 23 412,3 69,70 20 A
18 Piet Staals Geenhoven 1 57 26 395,0 45,61 20 B
19 Hans Vrancken de Wiekslag 1 45 23 379,1 51,11 20 A
20 Wim Plugers Stiphout 1 54 23 356,4 42,59 20 B
21 Willie Tegelaars Flash 1 57 23 349,4 40,35 20 B
22 Joost v.d. Buijs Flash 1 60 20 298,1 33,33 20 B
23 Leon Withoos ANB Administraties 1 51 18 284,6 35,29 20 B
24 Peter Vrijdag ANB Administraties 1 48 17 274,3 35,42 20 B
25 Dook Harks High Tech Campus 1 57 18 273,5 31,58 20 B
26 Henk Vermeer de Wiekslag 2 57 16 243,1 28,07 20 B
27 Ton ter Haar de Wiekslag 1 39 14 240,8 35,90 20 B
28 Mike van Gestel ANB Administraties 1 30 13 237,3 43,33 20 B
29 Hein Rutjes Flash 1 54 15 232,4 27,78 20 B
30 Hans Smulders ECVA 1 51 13 205,5 25,49 20 B
31 Simon Groeneveld Renata 1 48 11 177,5 22,92 20 B
32 Peter v.d. Sande Renata 1 18 10 175,7 55,56 20 A
33 Hans Cox Geenhoven 1 15 10 149,1 66,67 20 A
34 Dook Harks de Wiekslag 2 51 8 126,5 15,69 20 C
35 Richard van Bommel Taveres 1 18 7 123,0 38,89 20 B
36 Paul Konings Geenhoven 1 39 7 120,4 17,95 20 C
37 Frans Klerks JCF 1 42 6 101,0 14,29 20 C
38 Tiny van Mierlo JCF 1 15 6 89,4 40,00 20 B
39 Martijn de Clerck Taveres 1 18 5 87,8 27,78 20 B
40 Ben van Dorsten ECVA 1 42 3 50,5 7,14 20 C
41 Thieu van Vroenhoven ECVA 1 9 7 0,0 77,78 20 A
42 Arthur v.d. Bosch Stiphout 1 9 6 0,0 66,67 20 A
43 Erik v.d. Wurff Taveres 1 3 2 0,0 66,67 20 A
44 Michel Sperling Taveres 1 9 6 0,0 66,67 20 *
45 Micle de Greef High Tech Campus 1 9 4 0,0 44,44 20 A
46 Mark van Schadewijk Geenhoven 1 9 2 0,0 22,22 20 B
47 Gaston den Otter JCF 1 6 1 0,0 16,67 20 C
48 Ed Roosen Geenhoven 1 9 0 0,0 0,00 20 B
49 Chris van Heijster Stiphout 1 39 16 0,0 41,03 20 B
50 Theo Tuit Geenhoven 1 18 3 0,0 16,67 20 C
51 Henri Tegenbosch Flash 1 3 0 0,0 0,00 20 A
Standenlijst Hoofdklasse
Team Sp Wi Ge Ve Pn Voo Teg
1 ECVA 2 20 16 3 1 35 137 63
2 Renata 2 20 12 5 3 29 128 72
3 Flash 2 20 13 3 4 29 127 73
4 High Tech Campus 2 20 10 4 6 24 118 82
5 Kinawo 1 20 10 1 9 21 94 106
6 Flash 3 20 7 5 8 19 97 103
7 TTVV 1 20 8 2 10 18 90 110
8 Valkenswaard 1 20 7 3 10 17 97 103
9 Nuenen 1 20 3 5 12 11 78 122
10 Stiphout 2 20 4 2 14 10 76 124
11 Best 1 20 2 3 15 7 58 142
Achtkamplijst Hoofdklasse
Naam Team Gsp Gew Achtkamp EigenPerc Aantal Cat
1 Joao da Silva ECVA 2 60 48 715,5 80,00 20 A
2 James Geraerts Renata 2 60 47 700,6 78,33 20 B
3 Thomas Lee ECVA 2 39 37 636,4 94,87 20 A
4 Harrie Vromans Flash 2 51 40 632,3 78,43 20 B
5 Menno Goedemans Nuenen 1 57 41 622,9 71,93 20 B
6 Andrei Terechko High Tech Campus 2 57 40 607,7 70,18 20 B
7 Peter Huisken High Tech Campus 2 45 35 576,8 77,78 20 B
8 Peter de Wit Valkenswaard 1 54 36 557,8 66,67 20 B
9 John de Wit TTVV 1 48 33 532,5 68,75 20 B
10 Rene van Bree Flash 2 51 32 505,9 62,75 20 B
11 Clemens Junga ECVA 2 39 27 464,4 69,23 20 B
12 Jan Schuurmans Renata 2 42 25 420,9 59,52 20 B
13 Frans Evers TTVV 1 54 27 418,3 50,00 20 B
14 Rene van Dongen Kinawo 1 45 25 412,0 55,56 20 B
15 Gerda Nielen Stiphout 2 48 25 403,4 52,08 20 B
16 Walter Brocheler Flash 3 30 19 346,9 63,33 20 B
17 Nes Staals Valkenswaard 1 36 18 316,2 50,00 20 B
18 Guus van Lieshout Renata 2 27 17 314,8 62,96 20 B
19 Jan van Schagen Valkenswaard 1 42 18 303,0 42,86 20 C
20 Peter van Daal TTVV 1 24 16 298,1 66,67 20 B
21 Jos Snapper Flash 2 27 16 296,3 59,26 20 B
22 Henk Eisema Flash 2 39 17 292,4 43,59 20 C
23 Robert Einerhand High Tech Campus 2 42 17 286,2 40,48 20 C
24 Rob van Hoof Stiphout 2 45 17 280,2 37,78 20 C
25 Ton v.d. Berg Stiphout 2 45 16 263,7 35,56 20 C
26 Henry Janssen High Tech Campus 2 36 15 263,5 41,67 20 C
27 Peter van Hamond Best 1 57 17 258,3 29,82 20 C
28 Ton Koppen Flash 3 42 15 252,5 35,71 20 C
29 Eric Maijers Renata 2 18 14 246,0 77,78 20 B
30 Piet Heerings Kinawo 1 39 14 240,8 35,90 20 C
31 Johan v.d. Heijden ECVA 2 39 14 240,8 35,90 20 C
32 Jolanda Geraets Nuenen 1 60 16 238,5 26,67 20 C
33 Wout Smulders Best 1 51 15 237,1 29,41 20 C
34 Henk van Dooren Valkenswaard 1 48 13 209,8 27,08 20 C
35 Peter v.d. Crommert Best 1 51 13 205,5 25,49 20 C
36 Frans Hendrikx Kinawo 1 51 12 189,7 23,53 20 C
37 Jan Mansvelders Flash 3 42 10 168,4 23,81 20 C
38 Jos Tilmans Best 1 21 8 147,5 38,10 20 C
39 Arno Kolen Renata 2 21 8 147,5 38,10 20 C
40 Geert Bons Nuenen 1 60 9 134,2 15,00 20 D
41 Albertjan Scheurleer Flash 3 15 7 104,3 46,67 20 C
42 Theo Janssen TTVV 1 42 5 84,2 11,90 20 D
43 Richard v.d. Akker TTVV 1 6 2 0,0 33,33 20 B
44 Stephan de Vos Kinawo 1 39 33 0,0 84,62 20 A
45 Heinz Falkus Flash 3 48 32 0,0 66,67 20 B
46 Jan v.d. Heuvel Stiphout 2 39 14 0,0 35,90 20 C
Standenlijst Overgangsklasse
Team Sp Wi Ge Ve Pn Voo Teg
1 Wetac 1 20 14 3 3 31 125 75
2 de Kuub 1 20 14 2 4 30 110 90
3 Nuenen 2 20 11 5 4 27 116 84
4 ANB Administraties 2 20 12 2 6 26 117 83
5 Flash 4 20 9 3 8 21 104 96
6 Renata 3 20 9 1 10 19 97 103
7 ECVA 3 20 6 6 8 18 92 108
8 S&O TNT 1 20 5 4 11 14 92 108
9 de Wiekslag 3 20 4 6 10 14 88 112
10 JCF 2 20 4 5 11 13 92 108
11 TTVV 2 20 2 3 15 7 67 133
Achtkamplijst Overgangsklasse
Naam Team Gsp Gew Achtkamp EigenPerc Aantal Cat
1 Jac Schuurmans Nuenen 2 60 54 805,0 90,00 20 B
2 Jan Withoos ANB Administraties 2 51 45 711,4 88,24 20 B
3 Gerwin van Ampting Wetac 1 45 43 708,7 95,56 20 B
4 John Smaling Wetac 1 54 41 635,2 75,93 20 C
5 Jac v.d. Linden Nuenen 2 60 40 596,3 66,67 20 C
6 Hans Hofman ANB Administraties 2 48 35 564,8 72,92 20 C
7 Johan Ramakers ECVA 3 48 34 548,7 70,83 20 C
8 Chris Hendriks Flash 4 48 33 532,5 68,75 20 C
9 Peter Botden Renata 3 57 35 531,8 61,40 20 C
10 Frans Smulders JCF 2 45 29 477,9 64,44 20 C
11 Peter Moest S&O TNT 1 60 31 462,1 51,67 20 C
12 Emile Naburgh TTVV 2 57 30 455,8 52,63 20 C
13 Mark de Roy van Zuidewijn S&O TNT 1 54 29 449,3 53,70 20 C
14 Jos Wouters JCF 2 48 27 435,7 56,25 20 C
15 Henny Vereggen Renata 3 54 28 433,8 51,85 20 C
16 Felix Berntsen JCF 2 45 23 379,1 51,11 20 C
17 Regina Roos S&O TNT 1 51 22 347,8 43,14 20 D
18 Tom Renz ECVA 3 45 20 329,6 44,44 20 D
19 Dre Vanmaris de Kuub 1 30 18 328,6 60,00 20 C
20 Jac Adams Wetac 1 60 19 283,2 31,67 20 D
21 Roger Kabo Flash 4 36 16 281,1 44,44 20 D
22 Ron Spooren ANB Administraties 2 45 16 263,7 35,56 20 D
23 Jan Berkers Flash 4 39 14 240,8 35,90 20 D
24 Huip Bout Renata 3 39 13 223,6 33,33 20 D
25 Henny van Esch Renata 3 21 11 202,9 52,38 20 C
26 Rob v.d. Hurk ANB Administraties 2 33 10 179,3 30,30 20 D
27 Ruud Beekers de Wiekslag 3 15 12 178,9 80,00 20 B
28 Martin Rikken TTVV 2 57 11 167,1 19,30 20 E
29 Frank Thijssen de Wiekslag 3 30 9 164,3 30,00 20 D
30 Jan Mascini de Kuub 1 27 7 129,6 25,93 20 D
31 Hans v.d. Tillaar JCF 2 42 6 101,0 14,29 20 E
32 Arda Gijsbers de Wiekslag 3 57 2 30,4 3,51 20 E
33 Elisabeth Noordanus TTVV 2 3 2 0,0 66,67 20 D
34 Jan Verhoeven Nuenen 2 12 5 0,0 41,67 20 D
35 Bob Bruns Wetac 1 9 1 0,0 11,11 20 D
36 Rob Hartmans Renata 3 9 1 0,0 11,11 20 D
37 Theu Vossen de Kuub 1 30 26 0,0 86,67 20 B
38 Paul v.d. Hoeven de Wiekslag 3 12 9 0,0 75,00 20 C
39 Maarten Gruyters de Wiekslag 3 15 10 0,0 66,67 20 C
40 Ton Tinus de Wiekslag 3 51 32 0,0 62,75 20 C
41 Kees Schalk Flash 4 54 32 0,0 59,26 20 C
42 Harry van Versendaal de Kuub 1 36 18 0,0 50,00 20 C
43 Toon Leuverman de Kuub 1 33 15 0,0 45,45 20 D
44 Ad van Sleeuwen de Kuub 1 21 9 0,0 42,86 20 D
45 Gerrit Gerritsen ECVA 3 45 19 0,0 42,22 20 D
46 Han Behage TTVV 2 57 18 0,0 31,58 20 D
47 Jos van Ierland ECVA 3 42 12 0,0 28,57 20 D
Standenlijst Eerste klasse
Team Sp Wi Ge Ve Pn Voo Teg
1 JCF 3 22 19 1 2 39 148 72
2 Stiphout 3 22 12 7 3 31 131 89
3 S&O TNT 2 22 11 5 6 27 122 98
4 Valkenswaard 2 22 11 5 6 27 116 104
5 High Tech Campus 3 22 8 5 9 21 110 110
6 Flash 5 22 7 6 9 20 107 113
7 Oude Toren 1 22 6 8 8 20 100 120
8 de Hijskraan 2 22 5 9 8 19 102 118
9 de Hijskraan 1 22 7 4 11 18 102 118
10 TTVV 3 22 8 1 13 17 99 121
11 Flash 6 22 4 8 10 16 98 122
12 Wetac 2 22 3 3 16 9 85 135
Achtkamplijst Eerste klasse
Naam Team Gsp Gew Achtkamp EigenPerc Aantal Cat
1 Nick Mooy Valkenswaard 2 57 56 800,3 98,25 22 C
2 Rudy van Mierlo JCF 3 60 56 785,9 93,33 22 C
3 Daniel van Mierlo JCF 3 57 50 714,6 87,72 22 C
4 Hetty Winters Oude Toren 1 51 41 608,4 80,39 22 C
5 Simon de Roy van Zuidewijn S&O TNT 2 63 43 592,9 68,25 22 D
6 Ali Caliskan Flash 5 54 38 553,3 70,37 22 D
7 Yuxin Guan High Tech Campus 3 60 39 547,3 65,00 22 D
8 Theo Elshof Valkenswaard 2 54 37 538,7 68,52 22 D
9 Rick Bonten Flash 5 60 36 505,2 60,00 22 D
10 Johan Meijer S&O TNT 2 57 34 485,9 59,65 22 D
11 Sandra van Ampting Wetac 2 54 31 451,4 57,41 22 D
12 Ton Krijnen S&O TNT 2 63 30 413,6 47,62 22 E
13 Hans Knapen Flash 6 48 27 408,5 56,25 22 D
14 Peter Putmans TTVV 3 48 27 408,5 56,25 22 D
15 Henk Bosveld High Tech Campus 3 51 27 400,7 52,94 22 D
16 Ko Deekens Stiphout 3 39 24 384,8 61,54 22 D
17 Martin Paarhuis TTVV 3 45 24 370,2 53,33 22 D
18 Albert Steenbergen Flash 6 51 24 356,1 47,06 22 E
19 Piet Hink Stiphout 3 54 24 349,4 44,44 22 E
20 Piet Tholen de Hijskraan 1 66 25 338,8 37,88 22 E
21 Robert Winters Wetac 2 30 19 319,5 63,33 22 D
22 Jan Aarts Oude Toren 1 57 21 300,1 36,84 22 E
23 Jeffrey Kang High Tech Campus 3 21 18 294,7 85,71 22 C
24 Sjan van Alem Flash 6 57 20 285,8 35,09 22 E
25 Peter van Bommel Stiphout 3 33 17 282,2 51,52 22 D
26 Jan van Gerwen TTVV 3 51 19 281,9 37,25 22 E
27 Ronald v.d. Akker TTVV 3 54 19 276,6 35,19 22 E
28 Joop Koster Oude Toren 1 36 14 228,6 38,89 22 E
29 Willeke Meulensteen JCF 3 33 13 215,8 39,39 22 E
30 Sjef Willems High Tech Campus 3 60 15 210,5 25,00 22 E
31 Roel v.d. Berg Wetac 2 45 13 200,5 28,89 22 E
32 Ralph Gepkens JCF 3 21 12 196,4 57,14 22 D
33 Tiny van Erven Oude Toren 1 54 13 189,3 24,07 22 E
34 Jos v.d. Bruggen Stiphout 3 27 10 169,4 37,04 22 E
35 Hans de Proost de Hijskraan 2 45 10 154,3 22,22 22 E
36 Kim Tegenbosch Flash 5 42 9 141,6 21,43 22 E
37 Wil Wijns Valkenswaard 2 36 7 114,3 19,44 22 F
38 John van Roy Wetac 2 27 6 101,6 22,22 22 E
39 Stefan Roothans Wetac 2 39 5 80,2 12,82 22 F
40 Jan Reijckers JCF 3 27 2 33,9 7,41 22 F
41 Ria Mooy Valkenswaard 2 48 1 15,1 2,08 22 F
42 Rene Kramer Flash 5 9 1 0,0 11,11 22 C
43 Annie van Ampting Wetac 2 3 0 0,0 0,00 22 I
44 Peter-Jan Goudsmits High Tech Campus 3 6 0 0,0 0,00 22 F
45 Patrick Plugers Stiphout 3 45 43 0,0 95,56 22 C
46 Frits Bekelaar de Hijskraan 2 57 40 0,0 70,18 22 D
47 Cor Vermeulen de Hijskraan 1 66 38 0,0 57,58 22 D
48 Jos Verhoeven de Hijskraan 2 42 21 0,0 50,00 22 D
49 Toon Loos de Hijskraan 1 66 30 0,0 45,45 22 E
50 Harrie Theelen Flash 5 18 8 0,0 44,44 22 E
51 Egi v.d. Linden Flash 6 30 13 0,0 43,33 22 E
52 Ruud Prudon de Hijskraan 2 48 17 0,0 35,42 22 E
Standenlijst Tweede klasse
Team Sp Wi Ge Ve Pn Voo Teg
1 Kinawo 2 22 19 1 2 39 147 73
2 Het Snelle Batje 1 22 17 2 3 36 146 74
3 Flash 7 22 15 1 6 31 140 80
4 Best 2 22 13 5 4 31 134 86
5 Flash 8 22 10 2 10 22 113 107
6 Nuenen 3 22 8 5 9 21 96 124
7 ECVA 4 22 8 3 11 19 106 114
8 van Tour 1 22 7 4 11 18 96 124
9 Stiphout 4 22 8 1 13 17 100 120
10 Geenhoven 2 22 6 4 12 16 98 122
11 High Tech Campus 4 22 5 2 15 12 83 137
12 Taveres 2 22 0 2 20 2 61 159
Achtkamplijst Tweede klasse
Naam Team Gsp Gew Achtkamp EigenPerc Aantal Cat
1 Mark Hardiek Best 2 63 51 703,2 80,95 22 D
2 Willy Hopstaken Kinawo 2 60 47 659,6 78,33 22 E
3 Jordi Vermulst Het Snelle Batje 1 60 45 631,6 75,00 22 E
4 Gianfranco Poli Stiphout 4 45 38 586,2 84,44 22 D
5 Eric Langenhuysen Kinawo 2 57 41 586,0 71,93 22 E
6 Arvind Subramanian ECVA 4 51 36 534,2 70,59 22 E
7 Frans Cramm ECVA 4 51 34 504,5 66,67 22 E
8 Riepko de Vries Taveres 2 57 35 500,2 61,40 22 E
9 Jaap den Hollander Flash 7 48 33 499,2 68,75 22 E
10 Gerard van Summeren Best 2 66 36 487,9 54,55 22 E
11 Richard Vermeltfoort Nuenen 3 48 32 484,1 66,67 22 E
12 Jan Jansen Nuenen 3 48 31 469,0 64,58 22 E
13 Wil Hoogers Geenhoven 2 48 31 469,0 64,58 22 E
14 Willie Verdijk Flash 8 45 30 462,8 66,67 22 E
15 Frank de Jong Flash 7 57 31 443,0 54,39 22 E
16 Wim Kurvers Flash 8 42 28 440,4 66,67 22 E
17 Geerd van Hapert Het Snelle Batje 1 45 28 431,9 62,22 22 E
18 Pieter van Rooij van Tour 1 60 30 421,0 50,00 22 E
19 Marc Maas Best 2 63 29 399,9 46,03 22 F
20 John Versluis van Tour 1 39 24 384,8 61,54 22 E
21 Toon Staals Geenhoven 2 60 27 378,9 45,00 22 F
22 Geert-Jan van Dongen Kinawo 2 48 25 378,2 52,08 22 E
23 Maarten v.d. Bosch Flash 8 51 23 341,3 45,10 22 F
24 Jacqueline van Steen Flash 8 51 19 281,9 37,25 22 F
25 Kees Lancee Nuenen 3 60 20 280,7 33,33 22 F
26 Frances Rouppe v.d. Voort Kinawo 2 27 15 254,0 55,56 22 E
27 Billy Lam Het Snelle Batje 1 27 15 254,0 55,56 22 E
28 Henri Lathouwers ECVA 4 63 17 234,4 26,98 22 F
29 Theo van Dam van Tour 1 48 14 211,8 29,17 22 F
30 Stefan Borchert Taveres 2 24 12 202,3 50,00 22 E
31 Mark Fenne Geenhoven 2 36 12 195,9 33,33 22 F
32 Stefan Tielemans van Tour 1 51 13 192,9 25,49 22 F
33 Siddhartha Dhar High Tech Campus 4 15 14 154,1 93,33 22 D
34 Danielle Zonnevijle Flash 7 21 9 147,3 42,86 22 F
35 Richard Rijkers Geenhoven 2 36 9 146,9 25,00 22 F
36 Ruben Rajagopalan High Tech Campus 4 15 12 132,1 80,00 22 D
37 Hans Verbunt High Tech Campus 4 27 6 101,6 22,22 22 F
38 Hai Nguyen Taveres 2 33 5 83,0 15,15 22 G
39 Ton Meulendijks Stiphout 4 33 4 66,4 12,12 22 G
40 Iulian Nitescu High Tech Campus 4 48 4 60,5 8,33 22 G
41 Dhirendra Tiwari Taveres 2 36 2 32,7 5,56 22 G
42 Seung-yup Shin Taveres 2 39 2 32,1 5,13 22 G
43 Ton Maassen ECVA 4 12 7 0,0 58,33 22 F
44 Bas v.d. Haterd Geenhoven 2 9 4 0,0 44,44 22 D
45 Jingzhou Luo Taveres 2 9 4 0,0 44,44 22 E
46 Maher Saleh Bakir Nuenen 3 9 2 0,0 22,22 22 F
47 Avneesh Maheshwari High Tech Campus 4 36 0 0,0 0,00 22 G
48 Jack Schalkwijk Flash 7 60 45 0,0 75,00 22 E
49 Riny Quik Het Snelle Batje 1 57 38 0,0 66,67 22 E
50 Theo v.d. Kerkhof Stiphout 4 60 30 0,0 50,00 22 E
51 Pieter Coolen Stiphout 4 60 18 0,0 30,00 22 F
Standenlijst Derde klasse
Team Sp Wi Ge Ve Pn Voo Teg
1 Kinawo 3 18 15 3 0 33 128 52
2 de Hijskraan 3 18 13 3 2 29 115 65
3 Flash 9 18 10 2 6 22 100 80
4 S&O TNT 3 18 9 3 6 21 95 85
5 Flash 10 18 7 2 9 16 91 89
6 Best 3 18 6 3 9 15 90 90
7 de Kuub 2 18 6 3 9 15 77 103
8 ECVA 5 18 5 1 12 11 73 107
9 High Tech Campus 5 18 3 3 12 9 67 113
10 Het Snelle Batje 2 18 3 3 12 9 64 116
Achtkamplijst Derde klasse
Naam Team Gsp Gew Achtkamp EigenPerc Aantal Cat
1 Rajan van Aar Kinawo 3 48 42 726,2 87,50 18 E
2 Hans Kooij Kinawo 3 54 39 646,0 72,22 18 F
3 Koen Verhoeven de Hijskraan 3 54 37 612,8 68,52 18 F
4 Ivica Ivica Best 3 45 31 548,2 68,89 18 F
5 Lex Eijkelenkamp Flash 9 42 30 542,9 71,43 18 F
6 Eric Kat Kinawo 3 48 30 518,7 62,50 18 F
7 Iljah Bloem Best 3 48 30 518,7 62,50 18 F
8 Gerard Bruntink S&O TNT 3 45 28 495,2 62,22 18 F
9 Olle Deeben Flash 9 48 26 449,6 54,17 18 F
10 Chris van Kroonenburg Flash 10 30 22 437,3 73,33 18 F
11 Rianne Sleegers ECVA 5 33 22 427,5 66,67 18 F
12 Andre Luyten High Tech Campus 5 39 23 426,2 58,97 18 F
13 Elice Bouwmeester ECVA 5 27 21 426,0 77,78 18 F
14 Herman de Jong S&O TNT 3 51 25 422,9 49,02 18 G
15 Kokky Kwok Het Snelle Batje 2 51 24 406,0 47,06 18 G
16 Marcel v.d. Ham High Tech Campus 5 36 19 360,5 52,78 18 F
17 Rob Rodijk Best 3 39 19 352,1 48,72 18 G
18 Rob v.d. Heuvel de Hijskraan 3 54 21 347,8 38,89 18 G
19 John Benita Flash 9 39 18 333,5 46,15 18 G
20 Theo Verhagen de Kuub 2 36 16 303,6 44,44 18 G
21 Peter van Spreuwel Het Snelle Batje 2 45 16 283,0 35,56 18 G
22 Frans v.d. Broek High Tech Campus 5 48 16 276,7 33,33 18 G
23 Will van Asperen de Kuub 2 30 13 258,4 43,33 18 G
24 Anja Creemers Flash 9 30 12 238,5 40,00 18 G
25 Piet Renken Flash 10 48 13 224,8 27,08 18 G
26 Cor Lammers ECVA 5 45 12 212,2 26,67 18 G
27 Linda Dieks Flash 10 21 7 144,9 33,33 18 G
28 Xiao Zhu ECVA 5 21 7 144,9 33,33 18 G
29 Arie Groeneveld de Kuub 2 36 7 132,8 19,44 18 H
30 Peter Vermulst Het Snelle Batje 2 24 6 123,6 25,00 18 G
31 Henk van Lente S&O TNT 3 30 5 99,4 16,67 18 H
32 Nico Pluijmers Het Snelle Batje 2 33 4 77,7 12,12 18 H
33 Nancy Verschuren Flash 10 15 3 55,8 20,00 18 G
34 Jan v.d. Moosdijk Best 3 21 2 41,4 9,52 18 H
35 Gerard Huskens High Tech Campus 5 21 2 41,4 9,52 18 H
36 Oscar Wang ECVA 5 12 2 24,8 16,67 18 H
37 Li Huang Het Snelle Batje 2 9 7 0,0 77,78 18 H
38 Vera Rouppe v.d. Voort Kinawo 3 3 1 0,0 33,33 18 H
39 Van Hau Pham ECVA 5 6 2 0,0 33,33 18 G
40 Adri van Nunen Best 3 9 2 0,0 22,22 18 G
41 Randy Lin ECVA 5 15 0 0,0 0,00 18 H
42 Mario v.d. Heuvel Flash 10 3 0 0,0 0,00 18 I
43 Wim Heestermans de Kuub 2 9 8 0,0 88,89 18 E
44 Rini Verberne de Hijskraan 3 54 48 0,0 88,89 18 E
45 Danielle Hulsman Flash 10 42 35 0,0 83,33 18 E
46 Rob Habraken S&O TNT 3 33 25 0,0 75,76 18 F
47 Rens Meilink de Kuub 2 36 21 0,0 58,33 18 F
48 Henk van Riet de Kuub 2 9 4 0,0 44,44 18 G
49 Henk Moorman de Kuub 2 6 1 0,0 16,67 18 H
Standenlijst Vierde klasse
Team Sp Wi Ge Ve Pn Voo Teg
1 Stiphout 5 18 14 2 2 30 122 58
2 S&O TNT 4 18 14 1 3 29 121 59
3 Kinawo 4 18 11 2 5 24 105 75
4 de Wiekslag 4 18 8 5 5 21 95 85
5 Best 4 18 7 5 6 19 92 88
6 Geenhoven 3 18 6 6 6 18 97 83
7 Flash 11 18 7 2 9 16 88 92
8 Valkenswaard 3 18 5 4 9 14 75 105
9 Nuenen 4 18 1 3 14 5 53 127
10 High Tech Campus 6 18 1 2 15 4 52 128
Achtkamplijst Vierde klasse
Naam Team Gsp Gew Achtkamp EigenPerc Aantal Cat
1 Harrie van Bussel Stiphout 5 48 46 795,4 95,83 18 F
2 Leo v.d. Wildenberg Geenhoven 3 51 47 795,1 92,16 18 F
3 Cor v.d. Loo de Wiekslag 4 54 44 728,8 81,48 18 F
4 Arie Schrama Stiphout 5 48 41 709,0 85,42 18 F
5 Rob Lathouwers S&O TNT 4 51 39 659,8 76,47 18 G
6 Annie de Roy van Zuidewijn S&O TNT 4 54 39 646,0 72,22 18 G
7 Eric Seedee Flash 11 48 37 639,8 77,08 18 G
8 Maarten Pouwelse Best 4 51 34 575,2 66,67 18 G
9 Michel Grijseels Valkenswaard 3 51 33 558,3 64,71 18 G
10 Jan Theus Kinawo 4 48 32 553,3 66,67 18 G
11 Robert v.d. Bogaart Flash 11 48 32 553,3 66,67 18 G
12 Rob Huesken Kinawo 4 45 31 548,2 68,89 18 G
13 Trudie Hendrikx S&O TNT 4 54 31 513,5 57,41 18 G
14 Frans Huibers Valkenswaard 3 48 26 449,6 54,17 18 G
15 Hans van Stippent Kinawo 4 51 21 355,3 41,18 18 H
16 Hans Lammers Nuenen 4 36 18 341,6 50,00 18 G
17 Jan Walthuis Best 4 21 15 310,4 71,43 18 G
18 Bep Gouweloos Stiphout 5 36 15 284,6 41,67 18 H
19 Frits Schalij High Tech Campus 6 33 14 272,0 42,42 18 H
20 Marc Aoun High Tech Campus 6 45 13 229,9 28,89 18 H
21 Reinaart Jansen Nuenen 4 30 11 218,6 36,67 18 H
22 Toine v.d. Leest Nuenen 4 30 11 218,6 36,67 18 H
23 Jan Schut Best 4 45 12 212,2 26,67 18 H
24 Jos van Horrik Geenhoven 3 36 10 189,8 27,78 18 H
25 Rob Pouwelse Best 4 15 10 185,9 66,67 18 G
26 Patrick van Vugt Geenhoven 3 42 10 181,0 23,81 18 H
27 Rob Golstein High Tech Campus 6 27 8 162,3 29,63 18 H
28 Theo Tebbertman de Wiekslag 4 15 8 148,7 53,33 18 G
29 Ria Hardiek Best 4 18 7 142,0 38,89 18 H
30 Hamid Bonakdar Flash 11 45 7 123,8 15,56 18 I
31 Anneke Bons Nuenen 4 24 5 103,0 20,83 18 H
32 Ranjeet Kumar Gupta High Tech Campus 6 18 5 101,4 27,78 18 H
33 Simon de Waard Kinawo 4 12 8 99,4 66,67 18 G
34 Harrie Toirkens Valkenswaard 3 54 5 82,8 9,26 18 I
35 Theo Hink Nuenen 4 15 4 74,4 26,67 18 H
36 Rob Schiffer Stiphout 5 12 4 49,7 33,33 18 H
37 Saravanan Ganapathi High Tech Campus 6 12 4 49,7 33,33 18 H
38 Peter van Mol de Wiekslag 4 18 1 20,3 5,56 18 I
39 Hans Jonkers Kinawo 4 3 3 0,0 100,00 18 G
40 Jeroen Fenne Geenhoven 3 9 8 0,0 88,89 18 G
41 Bert Vooren Geenhoven 3 9 7 0,0 77,78 18 G
42 Bobby de Haast Best 4 6 3 0,0 50,00 18 H
43 Bob Loesberg Geenhoven 3 3 1 0,0 33,33 18 H
44 Marina Schut Best 4 6 1 0,0 16,67 18 I
45 Nico Vogels Stiphout 5 3 0 0,0 0,00 18 H
46 Doris Huang High Tech Campus 6 15 0 0,0 0,00 18 I
47 Ray Lacey Valkenswaard 3 3 0 0,0 0,00 18 H
48 Jaap Lintermans Nuenen 4 24 0 0,0 0,00 18 I
49 Karel Vermeir Flash 11 12 6 0,0 50,00 18 G
50 Remko Bos de Wiekslag 4 33 16 0,0 48,48 18 H
51 Ben Vermeer de Wiekslag 4 42 16 0,0 38,10 18 H
52 Walter Benders Stiphout 5 15 2 0,0 13,33 18 I
53 Jack Bierings Valkenswaard 3 6 0 0,0 0,00 18 I