Flash/TLE-dubbel toernooi

Het TLE-dubbel toernooi werd oorspronkelijk georganiseerd door de vereniging GBE / NBE / NRE.
Doordat de kantine aan de Nachtegaallaan niet meer gebruikt mocht worden voor dit toernooi is men in 2004 overgestapt naar de accommodatie van Flash.
Officieel heet het toernooi voortaan het Flash/TLE dubbeltoernooi.
Aan het toernooi mag alleen deelgenomen worden door TLE-spelers en zoals de naam al aangeeft, zijn 2 personen 1 team.
In diverse klassen wordt op woensdag en/of donderdag in poules gestreden.
De besten mogen dan op vrijdag opnieuw aantreden om mee te doen aan de finales.
In 2017 is week 2 (11 tm. 13 januari) hiervoor gereserveerd.
Zie website TTV Flash voor de details.


Klik hier voor historie (nrs. 1 tm. 3) vanaf 1988

Uitslagen edities 2015 tm 2010:



voor foto's 2014 editie klik hier





                         
                         
    Uitslag 39ste Flash/TLE Dubbeltoernooi 2010    
                         
         
                         
                         
    Klasse Nr. Team Spelers     Winst        Saldo      
                Games Punten    
                         
                   
    1 1. Geenhoven 1 Marc v.d. Boom - Hans Cox 4 7 37    
      2. Wiekslag 1 Toine Verhoeven - Hans Vrancken 3 5 51    
      3. H. T. C./Renata 1 Dook Harks (HTC) - Jan Schenkelaars 2 -1 -9    
      4. Renata 1 James Geraerts - Jan Schuurmans 1 -5 -35    
      5. H. T. C. 1 Petro v.d. Bos - Loek van Hal 0 -6 -44    
    2 1. ANB Adm. 3 Peter Vrijda - Ron Spooren 4 5 36    
      2. H. T. C. 2 Jeffrey Kang - Andrei Terechko 3 3 10    
      3. JCF 1 Rudy van Mierlo - DaniŽl van Mierlo 2 1 -6    
      4. Wetac 1 Gerwin van Ampting - Robert Winters 1 -5 -34    
      5. ECVA 1 Clemens Junga - Hans Smulders 0 -4 -6    
    3 1. S&O TNT 1 Peter Moest - Mark de Roy van Zuidewijn 4 6 39    
      2. ECVA 3 Gerrit Gerritsen - Jos van Ierland 2 0 6    
      3. Geenhoven 4 Wil Hoogers - Theo Tuit 2 0 -13    
      4. Flash 2 Ton Koppen - Jan Mansvelders 1 -2 -8    
      5. ECVA 2 Tom Renz - Johan Ramakers 1 -4 -24    
    4 1. S&O TNT 2 Ton Krijnen - Simon de Roy van Zuidewijn 3 4 22    
      2. Wetac/Flash Jac Adams - Ali «alIşkan 3 4 18    
      3. Veldhoven 1 Han Behage - Emile Naburgh 3 4 8    
      4. Het Snelle Batje 1 Geerd van Hapert - Jordi Vermulst 1 -4 -4    
      5. Flash 3 Jan Berkers - Sjan van Alem 0 -8 -44    
    5 1. JCF 3 Frans Smulders - Wil Meulensteen-Dekkers 3 3 30    
      2. Flash 7 Jack Schalkwijk - Danielle Zonnevijlle 3 2 2    
      3. Flash 8 Kim Tegenbosch - Danielle Hulsman 2 -1 -11    
      4. Best 3 Iljah Bloem - Ivica Ivica 1 -2 -7    
      5. Kinawo/Flash Frances Rouppe v.d. Voort - Chris v. Kroonenburg 1 -2 -14    
    6 1. ECVA 4 Margaret van Vroenhoven - Henri Lathouwers 3 4 19    
      2. Wiekslag 4 Cor v.d. Loo - Ben Vermeer 3 3 29    
      3. Flash 9 Anja Creemers - Robert v.d. Bogaart 2 1 15    
      4. Het Snelle Batje 4 Peter van Spreuwel - Peter Vermulst 2 -2 -21    
      5. Best 4 Jan Walthuis - Maarten Pouwelse 0 -6 -42