Wedstrijdschema Klasse 3
Week 1 6780 dinsdag 01-feb-2022 20:00 Best 1 - Renata 4 3 - 7
Week 1 6695 donderdag 03-feb-2022 19:30 Kinawo 1 - Valkenswaard 1 3 - 7
Week 1 6756 donderdag 03-feb-2022 20:00 Flash 5 - Renata 3 5 - 5
Week 2 6692 dinsdag 08-feb-2022 19:30 Valkenswaard 1 - Best 1 7 - 3
Week 2 6851 dinsdag 08-feb-2022 20:00 Renata 4 - Renata 3 2 - 8
Week 2 6754 donderdag 10-feb-2022 20:00 Flash 5 - Kinawo 1 5 - 5
Week 3 6694 dinsdag 15-feb-2022 19:30 Valkenswaard 1 - Renata 4 4 - 6
Week 3 6778 dinsdag 15-feb-2022 20:00 Best 1 - Flash 5 3 - 7
Week 3 6810 donderdag 17-feb-2022 20:00 Renata 3 - Kinawo 1 4 - 6
Week 4 6849 dinsdag 22-feb-2022 20:00 Renata 4 - Flash 5 8 - 2
Week 4 6697 donderdag 24-feb-2022 19:30 Kinawo 1 - Best 1 7 - 3
Week 4 6809 donderdag 24-feb-2022 20:00 Renata 3 - Valkenswaard 1 7 - 3
Week 5 6779 dinsdag 08-mrt-2022 20:00 Best 1 - Renata 3 3 - 7
Week 5 6753 donderdag 10-mrt-2022 20:00 Flash 5 - Valkenswaard 1 4 - 6
Week 5 6699 donderdag 10-mrt-2022 19:30 Kinawo 1 - Renata 4 8 - 2
Week 6 6690 dinsdag 15-mrt-2022 19:30 Valkenswaard 1 - Kinawo 1 6 - 4
Week 6 6850 dinsdag 15-mrt-2022 20:00 Renata 4 - Best 1 7 - 3
Week 6 6811 donderdag 17-mrt-2022 20:00 Renata 3 - Flash 5 3 - 7
Week 7 6776 dinsdag 22-mrt-2022 20:00 Best 1 - Valkenswaard 1 5 - 5
Week 7 6696 donderdag 24-mrt-2022 19:30 Kinawo 1 - Flash 5 5 - 5
Week 7 6813 donderdag 24-mrt-2022 20:00 Renata 3 - Renata 4 7 - 3
Week 8 6847 dinsdag 29-mrt-2022 20:00 Renata 4 - Valkenswaard 1 5 - 5
Week 8 6698 donderdag 31-mrt-2022 19:30 Kinawo 1 - Renata 3 2 - 8
Week 8 6755 donderdag 31-mrt-2022 20:00 Flash 5 - Best 1 10 - 0
Week 9 6777 dinsdag 05-apr-2022 20:00 Best 1 - Kinawo 1 6 - 4
Week 9 6693 dinsdag 05-apr-2022 19:30 Valkenswaard 1 - Renata 3 5 - 5
Week 9 6757 donderdag 07-apr-2022 20:00 Flash 5 - Renata 4 6 - 4
Week 10 6848 dinsdag 12-apr-2022 20:00 Renata 4 - Kinawo 1 7 - 3
Week 10 6691 dinsdag 12-apr-2022 19:30 Valkenswaard 1 - Flash 5 4 - 6
Week 10 6812 donderdag 14-apr-2022 20:00 Renata 3 - Best 1 8 - 2